هر روز شاهد بالارفتن هزینه‌های خودرو هستیم در شرایط کنونی زندگی بدون وسیله نقلیه نیز در شهرهای بزرگ سخت و غیرقابل تحمل است. از طرفی خودروهای روز مشکلات و نقص‌های فراوانی دارند. مجله هپی کار در این مقاله سعی بر آن دارد تا با ارائه راهکارهای جدید در راستای حفاظت و ایمنی اتومبیل، طول عمر آن را افزایش دهد و پرداخت هزینه‌های گزاف را به حداقل میزان خود رساند.

happy car

happy car

استهلاک خودرو

یکی از مهم‌ترین موارد در مصرف اتومبیل مستهلک‌شدن آن می‌باشد. هر ماشینی به مرور زمان دچار یکسری ایرادات و نقص‌های فنی می‌شود. یکی از مواردی که صدمه وافری بر خودرو شما وارد می‌کند، رانندگی غلط و عدم توجه به سلامت خودرو می‌‌باشد، این امر علاوه بر کاهش عمر، اشکالات اساسی در قطعات ایجاد می‌کند. هر فرآیندی در دنیا طول عمر مشخصی دارد، شما نمی‌توانید مانع از فرسودگی خودروی خود شوید اما با نگه‌داری درست می توانید خرابی و مرگ آن را تعویق بیندازید. بنا به گفته happy car عقب انداختن فرسودگی خودرو تابع یکسری قوانین و اصول می‌باشد.

چگونه استهلاک خودرو را کاهش دهیم؟

همانطور که هپی کار در بالا اشاره نمود یکسری راهکار استاندارد برای کاهش استهلاک وجود دارد که این موارد موجب افزایش کارائی و طول عمر خودرو می‌شود. نگه‌‌داری و حفاظت خودرو به همراه رانندگی درست اثربخشی بالایی را در امنیت وسیله نقلیه ایجاد می‌کند. با سرویس دوره‌ای به موقع توانایی بهره‌وری را به میزان ایده‌آل افزایش می‌دهید. تعویض روغن، تعویض فیلتر، تعویض لنت، تعویض باتری، تعویض شمع و ... از عوامل مهم سرویس دوره‌ای به شمار می‌‌روند. از این رو مجموعه تخصصی هپیکار خدمات آنلاین خودرو را از طریق اپلیکیشن خدمات خودرو در اختیار مخاطبان خود قرار داده است.

خدمات آنلاین خودرو

خدمات آنلاین خودرو

سرویس دوره‌ای

اولین و درست‌ترین راهکار برای کنترل سلامتی خودرو سرویس دوره‌ای به موقع آن می‌باشد. استفاده از مواد و کالاهای مرغوب اثربخشی بالایی در سلامتی خودرو به ارمغان می‌آورند. به یاد داشته باشید هزینه‌هایی که برای سرویس دوره‌ای صرف می‌نمایید، تضمینی برای سلامتی خودروی شما می‌باشد.

تعویض روانکارها:

کنترل و بررسی روانکارهای خودرو نقش تاثیرگذاری را در کارکرد موتور ایفا می‌کنند. تمامی روغن‌های مربوط به اتومبیل باید به موقع و در زمان مشخص تعویض گردد. عدم توجه به تعویض روغن، تعویض روغن هیدرولیک، تعویض روغن ترمز و ... خسارات جبران‌ناپذیر را به مالک تحمیل می‌کند.

اپلیکیشن خدمات خودرو

اپلیکیشن خدمات خودرو

تعویض فیلترها:

یکسری فیلتر مشخص و کاربردی در اتومبیل طراحی شده است که باید به موقع تعویض گردد. فیلترهای در سلامت و ایمنی وسیله نقلیه نقش مهمی دارند. تعویض به موقع فیلتر روغن، فیلتر بنزین، فیلتر کابین و فیلتر هوا تا حد قابل توجهی ایمنی اتومبیل را کنترل می‌کند.

سرویس و خدمات تمامی خودروها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌باشد، سرویس دوره‌ای رسیدگی به تمامی قطعات و سرویس‌ها را شامل می‌‌شود، حتی کارواش با آب و کارواش نانو نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. رعایت قوانین راهنمایی رانندگی، تعویض به موقع لاستیک‌ها و کنترل باد چرخ‌ها در روند حرکت و ایمنی خودرو نقش چشمگیری ایفا می‌‌کند.

مجموعه هپی کار با بهره‌گیری از دانش فناوری اطلاعات، اپلیکیشن خدمات خودرو happy car را در اختیار مشتریان گرانقدر خود قرار داده است. خدمات آنلاین خودرو به صورت 24 ساعته در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. امکان نصب و راه‌‌اندازی اپلیکیشن خدمات خودرو هپی کار از تمامی مارکت‌های معتبر میسر می‌باشد.