دنیای امروز زندگی انسان‌ها را دستخوش تحولات عظیمی قرار داده است و امروزه خدمات آنلاین خودرو نقش موثری در زندگی افراد دارد. در شهرهای بزرگ بخاطر وجود ازدحام جمعیت، مشغله کاری و ترافیک، زمان نقش مهمی را بازی می‌کند. به نوعی تمامی خودروهای روز جهان نیازمند سرویس و خدمات هستند. اتومبیل‌ها قطعاتی زیادی دارند که برای برخی از آنها طول عمر مشخصی تعریف می‌شود و پس از پایان عمر باید آن قطعه را تعویض نمایید این قطعات مصرفی عبارتند از: فیلتر روغن، فیلتر هوا، روغن موتور، تعویض باتری و...

خدمات آنلاین خودرو

خدمات آنلاین خودرو

خدمات آنلاین خودرو چیست؟

همانطور که در مجله هپی کار بیان شد همه خودروها نیازمند رسیدگی و توجه می‌باشند و سرویس دوره‌ای آنها باید در زمان مشخص انجام پذیرد لذا عدم رسیدگی به سرویس دهی دوره‌ای می‌تواند خسارات و هزینه‌های زیادی را به راننده تحمیل نماید. قطعات مصرفی اتومبیل بعد از فعالیت به مرور دچار فرسودگی می‌شوند که بی‌توجهی به تعویض به موقع بقیه قطعات را نیز درگیر و تخریب می‌کند.

Happy car با تیم مجرب خود اپلیکیشن خدمات خودرو را راه‌اندازی نموده که قابلیت اعلان زمان تعویض عناصر و قطعات خودرو را دارد. شاید یکی از بزرگ‌ترین مشکلات رانندگان فراموش‌کردن زمان تعویض روغن، تعویض فیلتر روغن، تعویض فیلتر هوا، تعویض فیلتر بنزین و .... باشد. اپلیکیشن happycar به صورت خودکار به کاربر اعلان می‌کند که باید اقدام به تعویض قطعه نماید. دقت در سرویس‌دهی به موقع خیلی از هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.

اپلیکیشن خدمات خودرو

اپلیکیشن خدمات خودرو

چگونه از خدمات آنلاین خود مطمئن باشیم؟

یکی از چالش‌هایی که برای افراد وجود دارد اینست که چگونه می‌توانیم از اصالت و سلامت قطعات اطمینان خاطر داشته باشید. با توجه به اینکه فناوری اطلاعات در دنیای امروز جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است. همه کسب و کارها به سمت فناوری سوق پیدا کرده است. پس ناگریز باید از تکنولوژی روز بهره برد. حصول اطمینان برای خدمات آنلاین خودرو به واسطه نهادهای دولتی تامین می‌گردد. سایت‌هایی که از اعتبار کسب و کار بهره‌مند هستند از نماد اعتماد استفاده می‌کنند. این نمادها همانند جواز کسب حاوی اعتباری و ارزش است.

محصولات ارائه داده شده در مجموعه هپی کار از مرغوب‌ترین و معتبرترین برندهای روز دنیا بهره می‌گیرد. همه اجناس در اپلیکیشن خدمات خودرو happy car دارای گارانتی و تایید نهادهای دولتی می‌باشد. کارشناسان حرفه‌ای هپیکار بعد از اتمام فعالیت یک فاکتور رسمی به مشتریان خود انتقال می‌دهند. اپلکیشن happycar قابلیت ارائه نظرات و پیشنهادات را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.

اپلیکیشن happycar

اپلیکیشن happycar

خدمات آنلاین خودرو در happy car

مجموعه هپی کار توانسته تحول عظیمی در سرویس دهی دوره‌ای و خدمات آنلاین خودرو پدید آورد، رانندگان محترم می‌توانند خدمات خود را به دو صورت خدمات در محل و یا خدمات در تعمیرگاه انتخاب نمایند. تمامی تعمیرگاه‌های تعریف شده در اپلیکیشن happycar از اعتبار بالایی برخوردارند.

امکان نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن happycar از تمامی مارکت‌های معتبر به صورت رایگان برای کاربران گرانقدر مهیا می‌باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. کارشناسان هپیکار به صورت 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته جوابگوی سئوالات شما عزیزان می‌باشند.

جالب است بدانید تمام سرویس و خدمات خودرو اعم از تعویض روغن، تعویض فیلتر روغن، تعویض فیلتر هوا، تعویض فیلتر کابین و حتی کارواش سیار به دو صورت کارواش نانو و کارواش با آب به در اپلیکیشن happy car تعریف شده است و به راحتی با یک کلیک امکان انتخاب برای کاربر میسر می‌گردد. مدت زمان انجام کار و محل سرویس‌دهی در اپلیکیشن خدمات خودرو هپیکار ثبت می‌شود.