در هنگام خرید، بدنه خودرو اولین گزینه برای جلب توجه محسوب می‌شود. با گسترش فناوری و تجهیزات مدرن در صنعت روزانه شاهد تحولات زیادی در عرصه محصولات و شوینده‌های مورد استفاده خودرو هستیم. طبعا اکثر رانندگان تمایل دارند که ماشین نو و زیبایی داشته باشند. هپی کار در این مقاله شما را با سرویس سرامیک نانو آشنا می‌کند. دیگر نگران از رنگ ماشین خود نباشید ما به دو صورت سرویس در محل و یا سرویس در تعمیرگاه خودروی شما را از هرگونه ایرادی مبرا می‌سازیم.

امروز فناوری نانو جایگاه ویژه‌ای در دنیای صنعت به دست آورده است، خودروسازان به وسیله فناوری نانو لایه حفاظتی را برای جلوگیری از خط و خش مورد استفاده قرار می‌دهند. از مهم‌ترین ویژگی‌های نانو مقاومت و مقرون به صرفه بودن است. پوشش سرامیکی نانو در کوتاهترین زمان محقق می‌شود و به صورت کامل حفاظت از بدنه خودرو را تامین می‌کند. هپی کار در اینجا به تفسیر سرامیک نانو را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

خودرو با پوشش سرامیکی نانو

خدمات آنلاین خودرو در هپیکار

سرامیک نانو چیست؟

در واقع نانو سرامیک یک پلیمر است که با رنگ بدنه ترکیب می‌شود و لایه مقاومی روی سطح خودرو پدید می‌آورد. به جای استفاده از روش‌های سنتی، واکس یا پولیش این پلیمر به صورت ثابت و در طولانی مدت روی بدنه خودرو قرار می‌گیرد و با شست و شو نیز از بین نمی‌رود. ضخامت روکش نانو به گونه‌ایست که سطح ایمنی و مقاومت رنگ را افزایش می‌دهد. پوشش نانو سرامیک تصویر زیبایی از ماشین را انعکاس می‌دهد. مزیت مهم این پلیمر طول عمر بالا و شست و شوی آسان بدنه خودرو می‌باشد. نانو سرامیک در برابر اشعه خورشید نیز ایستادگی بالایی از خود نشان می‌دهد. خدمات آنلاین خودرو در اپلیکیشن happycar انجام این فرآیند را برای کاربران گرانقدر مهیا می‌سازد بعد از اتمام سرامیک نانو امکان استفاده از کارواش با نانو به صورت سرویس در محل خودرو برای شما فراهم می‌شود.

سرویس در محل

سرویس در محل

مزیت‌های روکش نانو سرامیک

این پلیمر مایع، درخشندگی و مقاومت رنگ را چندین برابر توسعه می دهد. به راحتی بعد از پوشش می‌توانید خودروی خود را بشورید و این امر در کمترین زمان محقق می‌گردد. تمام خط و خش موجود روی وسیله نقلیه به واسطه آن کاور می‌شود. تردد در سطح شهر آلودگی فراوانی را به همراه دارد پوشش نانو سرامیک مانع از آسیب آلودگی و نور خورشید بر بدنه خودرو می‌شود. هیچ‌گونه آسیبی این پوشش به رنگ خودرو وارد نمی‌کند و تنها به عنوان روکش و محافظ عمل می‌نماید. مزیت حائز اهمیت پوشش نانو سرامیک عدم ورود مولکول‌های ریز به بدنه می‌باشد. فرآیند نانو شما را از واکس زدن دائم خودرو دور نگه می‌دارد و رنگ خودرو تا سال‌ها سلامت و درخشنده باقی می‌ماند.

معایب پوشش نانو سرامیک

کاور‌کردن نانو سرامیک نیازمند دقت و دانش فنی می‌باشد. چرا که میزان آن باید به اندازه به کار رود و تمام سطح خودرو مدنظر قرار گیرد. در صورتیکه اینکار را با بی‌دقتی انجام پذیرد رخ بدنه شما نه تنها زیبا نمی‌شود بلکه از فرم طبیعی خودش نیز خارج می‌گردد. در وسایل نقلیه‌ای که عمر طولانی‌تری دارند نانو سرامیک بیشتری باید در نظر گرفته شود و همین امر تاثیر مستقیم روی قیمت پلیمر دارد و هزینه بیشتری را به کاربر القا می‌کند. استفاده از پوشش نانو نیازمند زمان، دقت و حوصله است، پس در مواقع اورژانسی از آن استفاده نکنید.

سرویس در تعمیرگاه

سرویس در تعمیرگاه

هپی کار با توجه به اینکه علایق افراد را نسبت به خودرو می‌داند. از یک تیم حرفه‌ای برای انجام پوشش سرامیکی نانو استفاده کرده است. در اپلیکیشن happycar از بهترین مواد اورجینال می‌توانید بهره گیرید. حتی انتخاب نوع خدمات به دو صورت سرویس در محل و سرویس در تعمیرگاه در اختیار کاربر قرار می گیرد.

استراتژی هپیکار ارائه خدمات آنلاین خودرو در بهترین و بالاترین کیفیت است. اپلیکیشن happycar در گام نخست در بهینه‌سازی زمان مخاطب اثربخشی بالایی دارد و با مناسب‌ترین قیمت بهترین خدمات آنلاین خودرو را ارائه می‌دهد. کارشناسان هپیکار به صورت 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته جوابگوی خواسته‌های شما عزیزان هستند.