هپی کار در تغییر طرز تفکر مردم در رابطه با سفارش خدمات خاص مصمم است. یک مفهوم بین‌المللی برای سفارش خدمات خاص وجود دارد که در آن به ماشین‌ها با جدیدترین تجهیزات سرویس داده می‌شود. به طور مثال در زمینه کارواش، دستگاه‌هایی طراحی شده‌اند که با فشار بالا تمیزکنندگی را انجام می‌دهند و یا تجهیزات تزریق اسپری و استخراج، جاروبرقی‌های مدرن پرقدرت، تمیزکنندگان بخار که تمامی اینها در راستای پاکیزگی و یا سرویس و خدمات اثربخشی بالایی را به ارمغان می‌آورند.

سرویس دوره‌ای

سرویس دوره‌ای

شست و شوی سریع اتومبیل

خلاء زیادی در قسمت های داخلی و خارجی خودروها وجود دارد که به مرور زمان دچار آلودگی می‌‌گردد، این فضاهای خالی شامل: صندلی‌ها، تشک‌‌ها و درزهای درب و منافذ‌ها درونی خودرو می‌باشد. Happy car با شست و شوی دقیق و بهره‌گیری از ابزارآلات مدرن توانسته پاکسازی دقیق و سریعی را برای کاربران پدید آورد. شست و شوی تشک‌ها و زیرپایی‌ها با شامپوهای خاص انجام می‌پذیرد. قاب درب و قوس تایر با محلول پاکیزگی نظافت می‌شود و در نهایت پولش و اسپری فضای داخلی اتاق را نو و تمیز می‌سازد. کارواش در هپی کار به دو شکل کارواش با آب و کارواش نانو صورت می‌گیرد. که کاربران با انتخاب هر یک می‌توانند از مزیت‌های آن بهره‌‌مند شوند.

قطعات و لوازم جانبی خودرو

یکی از موارد خیلی مهم در وضعیت کنونی کشورمان دسترسی به قطعات و لوازم جانبی مرغوب و اورجینال می‌باشد و به صورت کلی می‌توان گفت این امر وضعیت کنونی قطعات اکثریت خودروها را با مشکل مواجه ساخته است. مخصوصا اتومبیل‌‌های لوکس و خارجی در این راستا مجموعه هپیکار با داشتن کادری حرفه‌ای قطعات و لوازم جانبی را از کشورهای مدرن و با حداکثر کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و نیروهای کاربلد هپیکار علاوه بر تجربه فنی از دانش روز نیز بهره‌مند می‌‌باشند و امکان ارائه سرویس و خدمات را برای کلیه خودروها اعم از لوکس، کلاسیک، معمولی و ... را فراهم می‌سازند.

happycar

happy car

تجهیزات برقی

تمامی قطعات برقی به ارائه شده در هپی کار از حداکثر میزان کیفیت برخوردار است. توصیه happycar به شما اینست که وسایل الکتریکی اتومبیل از بهترین‌ها برندها استفاده کنید چرا که علاوه بر سرویس دوره‌ای، لوازم برقی از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و سلامت قطعات و لوازم برقی تضمین‌گر ایمنی و سلامت خودرو می‌باشد.

یکی از بهترین ترفندهای هپی کار در عصر تکنولوژی طراحی و پیاده‌سازی اپلیکیشن خدمات خودرو می‌باشد که شما با نصب آن از هرگونه استرس و اضطرابی مبرا خواهید بود. در کوتاهترین زمان، بهترین خدمات در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در دنیای پر هیجان و پرمشغله امروز بهترین راهکار خدمات آنلاین خودرو می‌باشد. تنهای کاری که در این مسیر کاربر انجام می‌دهد، ثبت سفارش می‌باشد و بقیه امور متوجه مجموعه قرار می‌گیرد.

اپلیکیشن خدمات خودرو

اپلیکیشن خدمات خودرو

یکسری از خدمات آنلاین خودرو متشکل می‌شود از:

  •  تعویض روانکارها و فیلتر: بهترین و مرغوب‌ترین روغن‌های روز جهان در اپلیکیشن خدمات خودرو happycar ارائه می‌گردد و با هر خودروی پیشنهاداتی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. کلیه روانکارهای خودرو امکان تعویض دارد. فیلترها در هنگام تعویض روغن بازدید و در صورت نیاز با تایید راننده تعویض می‌شود.
  •  سیستم برقی و امنیتی: کنترل سیستم برقی و امنیتی اعم از بازدید و کنترل لنت‌ها، شمع‌ها، باتری و ... انجام می‌پذیرد و در صورت اشکال قسمت آسیب‌دیده یا از کار‌افتاده تعویض و یا تعمیر می‌گردد.
  •  کارواش سیار: رسیدگی به نظافت خودرو از عوامل مهم آن می‌باشد. تمام امکانات مختص به نظافت خودرو برای تمامی اتومبیل‌ها مورد بررسی قرار گرفته و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، هزینه‌ای مازاد بر مبلغ طی شده از مشتریان دریافت نمی‌گردد و مبالغ متناسب با تعرفه‌های دولتی می‌باشد.
  •  کارشناسی خودرو: بزرگ‌ترین دغدغه خریداران خودرو انتخاب و خرید یک اتومبیل ایده‌‌آل با هزینه مناسب است. هپی کار این فرآیند را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد با ثبت درخواست، کارشناسی اتومبیل به صورت کامل انجام می‌پذیرد و در پایان با تایید کارشناس برگه‌ای ضمانت‌گر، سلامت خودرو ارائه می‌گردد.

به صورت کلی مجموعه هپی کار هیچ‌گونه محدودیتی در ارائه سرویس و خدمات ندارد و تمامی خدمات آنلاین خودرو را به تمامی اتومبیل‌‌ها عرضه می‌کند. هزینه‌های ثبت شده در پنل مطابق با اصول و قوانین کشوری می‌باشد. هیچ مبلغی مازاد بر ثبت موارد پنل از مخاطب دریافت نمی‌گردد. با نصب اپلیکیشن happycar متوجه خدمات و سرویس‌های مجموعه می‌شوید.

اپلیکیشن خدمات خودرو را از تمامی مارکت‌های معتبر می‌توانید دانلود و نصب نمایید. اطلاعات خودروی شما در اپلیکیشن happycar ثبت و ذخیره می‌گردد. زمان تعویض و یا تغییر از طریق آلارم اپلیکیشن متوجه اقدام خواهید شد. کارشناسان حرفه‌ای هپی کار به صورت 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته جوابگوی سوالات شما عزیزان می‌‌باشند.