در این مقاله مجله هپی کار به بررسی مواردی در رابطه با روش صحیح استفاده از کارت سوخت می‌پردازد. در کنترل سهمیه بنزین، کارت سوخت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، دقت و در نگه‌داری و حفاظت از آن مانع از ایجاد خسارات می‌گردد. البته شرکت ملی نفت ایران بر این عقیده‌س که اکثریت نازل‌ها از استاندارهای جهانی برخوردارند و به جز تعدادی که فرسوده شده‌اند، بقیه سلامت مطلق دارند، اما با این تفاسیر افراد با کاهش سهمیه خود در سوخت‌گیری مواجه می‌شوند.

happy car

happy car

طریقه استفاده از کارت سوخت بنزین

پیمایش سوخت میزان کاهش را پدید می‌آورد، بی‌دقتی یک یا دولیتر بنزین را کم می‌کند. بلافاصله بعد از سوخت‌گیری نازل باید در محل خود قرار گیرد تا قطع کن آن فعال گردد، به نوعی زمان رویت پیغام کارت خود را بردارید باید اقدام به خروج نمایید تا هیچ صدمه‌ای بر میزان سهمیه وارد نگردد. در ابتدای سوخت‌گیری ابتدا کارت سوخت را وارد دستگاه کنید و چهار رقم رمز را به سیستم اعلام نمایید و نازل را در باک قرار دهید و با مشاهده پیغام دریافت کارت، کارت خود را خارج نمایید، قبل از قراردادن نازن از برداشتن کارت سوخت جدا خودداری کنید.

اپلیکیشن خدمات خودرو

اپلیکیشن خدمات خودرو

تولید بنزین در ایران

پالایشگاه ستاره خلیج فارس روزانه 45 میلیون لیتر بنزین تولید می‌کند، به طور تقریبی 100 لیتر بیشتر از بقیه پالایشگاه‌ها تولید دارد و ما بین 80 تا 90 میلیون لیتر از این میزان را صادر می‌کند. بنا به گفته یکی از مقامات مسئول: " با توجه به شرایط تحریم، هیچ مانوری روی تحریم بنزین انجام نشده است." وی در ادامه بیان نمود: " در حال حاضر تولید بنزین ایران با استاندارد یورو 4 و یورو 5 تعریف شده است."

کارت سوخت

کارت سوخت

مسئولین وزارت نفت اعلام کردند تا سال 2020 تولیدات مازوت را کاهش می‌دهند و این امر تاثیر شگرفی در بهینه‌سازی انرژی و بهبود کیفیت اعمال خواهد نمود. امید آن داریم شرکت فرآورده‌های نفتی نگرشی دقیق‌تری در تولید بنزین اعمال نماید تا دیگر دچار آلودگی هوا نباشیم، چرا که نفس کشیدن موهبتی است که خداوند به انسانها اعطا نموده، زندگی ماشینی و تولید بنزین‌های بی‌کیفیت الخصوص در سال‌های اخیر خسارات جبران ناپذیری را به سلامتی افراد اعمال نموده است.

Happy car با بررسی وضعیت گرانی سوخت و افزایش آلودگی در سطح شهر اقدام به ساخت و پیاده‌سازی اپلیکیشن خدمات خودرو نمود، کاربران گرامی می‌توانند با نصب رایگان اپلیکیشن خدمات خودرو کلیه اطلاعات خود را ثبت و ذخیره کنند و در راستای این امر درخواست‌ها مورد نظر را اعلام نمایند. جهت هر‌گونه پرسش با کارشناسان مجرب هپی کار تماس حاصل کنید.