تکنسین‌های خدمات خودرو هپی کار تمامی اجزای وسیله نقلیه را مورد بارزسی و تعمیر قرار می‌دهند. خدمات آنلاین خودرو happy car در تمامی مناطق استان تهران امکان سرویس دوره‌ای را برای مشتریان گرانقدر خود فراهم می‌آورد. با اعتماد به سرویس دوره‌ای خودرو مجموعه هپیکار از سلامت اتومبیل خود مطمئن خواهید بود. عدم رعایت اصول ایمنی در سرویس دوره‌ای خطرات و تبعات زیادی را به راننده و سرنشینان تحمیل می‌کند.

خدمات آنلاین خودرو در هپی کار

خدمات آنلاین خودرو در هپی کار

در سرویس دوره‌ای هپی کار چه مواردی لحاظ می‌گردد:

 1. تمام قطعات تعویض شده مورد آزمایش و بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید به مشتری ارائه می‌گردد.
 2. اجناس و کالاهای به کار رفته از مرغوب‌ترین و مناسب‌ترین برندهای روز جهان می‌باشند.
 3. مشکلات مکانیکی خودرو با مجهزترین تکنولوژی روز جهان مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 4. تمامی قسمت‌های چک لیست تک به تک کنترل می‌شود.
 5. موتور و سایر اجزای اصلی خودرو مورد تست قرار می‌گیرد.
 6. تمامی قطعات فرسوده و آسیب دیده تعویض می‌گردد.

و در نهایت بابت تمامی اقداماتی که صورت می‌پذیرد، فاکتور و تاییدیه به مشتری داده می‌شود که ضمانت مجموعه هپی کار در برگه قید شده است. چنانچه هر یک از اقدامات مربوط به تعمیرات و سرویس دوره‌ای خودرو درست و اصولی انجام نپذیرد علاوه بر هزینه، خطرات زیادی را بر فرد وارد می‌کند.

happy car

happy car

خطراتی که ناشی از عدم رعایت سرویس دوره‌ای پدید می‌آید:

 1. انتخاب روغن موتور نامناسب و بی‌کیفیت، روانکاری موتور را با مشکل مواجه می‌سازد و به مرور موتور را دچار روغن‌سوزی می‌گردد.
 2. سیستم ترمز و انتقال فرمان درست انجام نپذیرد، این امر باعث می‌شود که سنسورها درست و به موقع فعال نشوند و خطر تصادف پدید آید.
 3. چرخ‌های غیراستاندارد و مستهلک تعادل و کنترل فرمان را با مشکل مواجه می‌کند و تعادل خودرو را بر هم می‌ریزد.
 4. عدم کنترل درست و اصولی سیستم برقی خودرو خطراتی از قبیل آتش‌سوزی و یا اخلال در خودرو را با خود همراه دارد.
 5. بی‌توجهی به تعویض تسمه تایم موجب پارگی و برهم ریختن سیستم تنظیم موتور و آسیب جدی آن می‌شود.
 6. کاهش مایعات و سیستم خنک کننده خسارات هزینه‌بری را برای راننده پدید می‌آورد.

اپلیکیشن خدمات خودرو

اپلیکیشن خدمات خودرو

و مواردی از این قبیل که بی‌توجهی به هر یک از آنها شرایط سخت و خطرناکی را ایجاد می‌کند و زندگی فرد و سرنشینان را با مشکل مواجه می‌سازد. امروزه با گسترش علم و پیشرفت دنیای فناوری اطلاعات دیگری جایی برای نگرانی وجود ندارد، در این راستا اپلیکیشن خدمات خودرو happy car پیاده‌سازی شده که تمامی سرویس و خدمات خودرو را در پایگاه داده خود ثبت و ذخیره می‌کند و به محض رسیدن به زمان مشخص سیستم به صورت اتوماتیک به راننده اقدام به تعویض را اعلام می‌کند.

اپلیکیشن خدمات خودرو happy car در تمامی مارکت‌های معتبر عرضه می‌گردد و نصب آن به صورت رایگان و در زمان محدود شکل می‌گیرد. کلیه خدمات آنلاین خودرو در اپلیکیشن هپیکار تعریف شده است و کاربر تنها با یک کلیک امکان ثبت اطلاعات را دارد. جهت هر‌گونه پرسش می‌توانید با مشاورین مجرب happy car تماس حاصل نمایید.