خرابی خودرو در شرایط آب و هوایی نامناسب بدترین اتفاقیست که یک راننده تجربه می‌کند. فکر‌شو بکن عجله داری می‌خوای بری و به کارت برسی یهو استارت می‌زنی، ماشینت روشن نمیشه، تقریبا اکثر راننده‌ها این اتفاق را تجربه کردند. یقینا اولین واکنش عصبانیته، اما بهتره که در این شرایط زیاد ناراحت نباشیم چرا که این قبیل اتفاقات برای وسایل نقلیه یک امر طبیعیه، چند راهکار برای حل این مشکل وجود دارد. اول اینکه خودرو را پارک کنید و با وسیله‌ی دیگری به کارتان برسید، راه حل دوم از خدمات در محل هپی کار بهره بگیرید و با نصب اپلیکیشن خدمات خودرو هپیکار از کارشناسان حرفه‌ای مجموعه استفاده نمایید و در مرحله آخر یک مکانیک را بیارید تا اتومبیل شما را کنترل کند.

در اکثریت مواقع که خودروی شما روشن نمی‌شود، اشکال از برق آن می‌باشد. همانطور که در مجله هپی کار بیان شد باتری تامین کننده اصلی برق هر اتومبیلی است. پس در این حالت کاپوت را بالازده و باتری را کنترل کنید، از خودروی دیگر کمک گیرید و فرآیند باتری به باتری را انجام دهید، در صورت روشن شدن ماشین مطمئن باشید اشکال از باتری خودروی شما است و باید اقدام به تعویض باتری نمایید.

تعویض باتری خودرو در هپیکار

تعویض باتری خودرو در هپیکار

چه مواری باعث می‌شود عمر باتری به پایان رسد؟

  1. با توجه به اینکه کم کم داریم به سمت فصل سرما نزدیک می‌شویم، کاهش دما روی سفت شدن روغن و چرخ دنده‌های استارت تاثیر می‌گذارد و باتری باید انرژی بیشتری را برای روشن شدن خرج نماید که همین امر روی کاهش عمر آن نقش موثری دارد. سرمای هوا روی فرآیند الکتروشیمیایی تاثیرگذار است و کارائی قطعه را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.
  2. باتری خودرو باید در سطح سفت و محکم قرار گیرد، تکان‌های وارد شده به آن ریزش فضای داخلی را به وجود می‌آورد و از عمر باتری می‌کاهد.
  3. گرمای بیش از حد هوا نیز آب باتری را خشک می‌کند و سرب‌ها را قطع و منجر به کاهش عمر و خرابی باتری می‌گردد.
  4. اگر طولانی مدت از باتری خودرو استفاده نکنید، اسید درونی آن ته‌نشین می‌شود و به طبع باتری کارائی خود را از دست می‌دهد.
  5. استفاده از وسایل برقی پر مصرف موجب فشار روی عملکرد باتری می‌شود و به مرور موجب کاهش عمر قطعه می‌گردد.
  6. باتری که دائما در حال شارژ است، آسیب‌پذیری بالاتری دارد و زودتر دچار خرابی می‌شود.
  7. استاندار نبودن کابل‌ها در عملیات باتری به باتری، انرژی الکترونیکی را هدر می‌دهد و موجب خرابی باتری می‌گردد.
  8. تجهیزات اضافی فشار زیادی بر باتری تحمیل می‌کند، به طور مثال استفاده از سیستم صوتی توان مصرفی باتری را کاهش می‌دهد.

happy car

happy car

تعویض باتری خودرو

باتری اتومبیل عمر مشخصی دارد و جزء قطعات مصرفی به شمار می‌رود، اما استفاده درست از این قطعه ماندگاری آن را بیشتر می‌کند. هر باتری آمپر مصرفی مشخصی دارد که این مورد به وضوح در دفترچه راهنمای خودرو بیان شده است. کارشناسان فنی هپی کار با تجربه‌ای ارزشمند سیستم برقی خودرو را مورد ارزیابی قرار می‌دهند و در صورت بروز مشکل اقدام به رفع آن می‌نمایند.

اپلیکیشن خدمات خودرو happy car تمام نیازهای کاربران را مورد بررسی قرار داده است و سیستم خدمات در محل خودرو امکان سرویس‌دهی در سریع‌ترین زمان ممکن را برای کاربران فراهم می‌سازد. با نصب اپلیکیشن happycar نگرانی شما برای تعمیرات خودرو به صورت کلی از بین می‌رود.

اپلیکیشن خدمات خودرو

اپلیکیشن خدمات خودرو

هپی کار با تیم مجرب خود در سریع‌ترین زمان عملیات امدادرسانی را انجام خواهد داد. نصب و دانلود اپلیکیشن خدمات خودرو happy car به صورت رایگان از تمامی مارکت‌های معتبر امکانپذیر می‌باشد. کارشناسان ما در 24 ساعت روز و 7 روز هفته جوابگوی تمامی سوالات شما خواهند بود. در صورت بروز هرگونه پرسش با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.