در مجله هپی کار تمام زوایای استفاده از پوشش نانو سرامیک را مورد ارزیابی قرار داده‌ایم در این مبحث به مزایا و معایب استفاده از پوشش نانو سرامیک می‌پردازیم. همانطور که بیان شد پوشش نانو سرامیک درخشندگی و زیبایی خاصی را در ظاهر خودرو القا می‌کند و مانع از آسیب خودرو در برابر تابش آفتاب، آلودگی، خط و خش می‌شود. در دنیای امروز این فرآیند تاثیرگذاری بالایی داشته و توانسته مخاطبان فراوانی را به خود جذب نماید. همه عناصر تولید شده در هستی علاوه بر مزایا، معایبی را نیز با خود همراه دارند که پوشش نانو سرامیک از این قاعده مستثنی نمی‌باشد.

خدمات آنلاین خودرو

خدمات آنلاین خودرو در هپی کار

مزیت‌های پوشش نانو سرامیک

فناوری نانو در تکنولوژی روز جهان تاثیرات شگرفی را اعمال نموده و تمام اتفاقات را تحت سیطره خود قرار داده است. یکی از برترین راه‌های محافظت از رنگ خودرو، استفاده از پوشش نانو سرامیک می‌باشد. کاور نانو سرامیک جلوه خاصی به خودروی شما می‌دهد و از آسیب‌هایی که واسطه نور خورشید، آلودگی محیطی و ... بر اتومبیل وارد می‌شود، جلوگیری می‌کند. طول عمر این فرآیند تقریب بین 12 تا 36 ماه تعریف می‌گردد.

مقاومت و استحکام پوشش نانو سرامیک ماندگاری رنگ خودرو را افزایش می‌دهد و تاثیر مستقیم بر زیبایی وسیله نقلیه دارد. تمیزی مداوم یکی از ویژگی‌های حائز اهمیت پوشش نانو سرامیک به شمار می‌رود و راننده تنها یا یک پارچه نخی تمیز می‌تواند تمام آلودگی را از سطح خودرو پاکسازی نماید. با بهره‌گیری از پوشش نانو سرامیک به مدت سه سال نیاز به پولیش و واکس ندارید. چنانچه مدت زمان زیادی می‌خواهید خودروی خریداری شده را نگه‌داری نمایید، توصیه happy car به شما اینست که با کاور نانو تازگی و طراوت وسیله نقلیه خود را حفظ کنید.

happycar

happycar

معایب پوشش نانو سرامیک

  •  کاور نانو سرامیک هزینه بالایی در بر دارد ولی تا مدت 3 سال شما را از هزینه پولیش و واکس محفوظ نگه می‌دارد.
  •  برای سرامیک بدنه خودرو باید صبر و حوصله به خرج دهید تا کاور نانو سرامیک به درستی خودروی شما را پوشش دهد.
  •  برای انجام یک پوشش نانو سرامیک ایده‌آل باید زمان صرف نمایید، تا این کاور به صورت کلی و حرفه‌ای بدنه اتومبیل شما را بپوشاند. کارشناسان خبره happy car به حرفه‌ترین شکل خودروی شما را بدون کمترین ایرادی به واسطه نانو سرامیک پوشش می‌دهند.
  •  مقاومت بدنه با پوشش نانو سرامیک در برابر سنگ‌ریزه محدود و کم می‌باشد و برخورد سنگ‌ها باعث خط و خش روی وسیله نقلیه می‌شود.
  •  حتما برای انجام فرآیند نانو سرامیک از کارشناسان حرفه‌ای هپی کار کمک بگیرید، تیم متخصص هپیکار با کادری مجرب و ارائه دهنده محصولات مرغوب خواسته شما عزیزان را محقق می سازند.
  • پدیده نانوسرامیک در برابر هوای گرم و خشک آسیب می‌بیند.
  •  بلافاصله بعد از کارواش با آب بدنه وسیله نقلیه خود را با یک دستمال، خشک نمایید تا قطره‌های آب لکه‌ای روی سطح خودرو ایجاد نکند.

اپلیکیشن خدمات خودرو

اپلیکیشن خدمات خودرو

نحوه پیاده‌سازی پوشش نانو سرامیک در happycar

نحوه پیاده‌سازی پوشش نانوسرامیک نیازمند تجرب و تبحر تخصصی می‌باشد، چنانچه کاور نانو به صورت یکسان روی سطح پخش نشود، تصویری از برآمدگی در ظاهر بدنه به وجود می‌آید. مهم‌ترین نکته در بهره‌گیری از پوشش نانوسرامیک استفاده از مواد اصل و مرغوب می‌باشد. مواد بی‌کیفیت موجب کاهش رنگ و آسیب می‌گردد.

خدمات آنلاین خودرو در هپی کار با کادر مجرب تمامی نیازهای کاربران را در راستای سرویس و خدمات تامین می‌کند. برای در خواست سفارش باید اپلیکیشن خدمات خودرو happy car را دانلود و نصب نمایید. اپلیکیشن happycar در تمام مارکت‌های معتبر به صورت رایگان موجود می‌باشد.

در پایگاه داده اپلیکیشن خدمات خودرو هپیکار تمامی اطلاعات خودرو ذخیره می‌گردد. به راحتی تمامی اطلاعات وسیله نقلیه خود را می توانید ثبت نمایید و دیگر نیازی نیست نگران فراموش‌شدن زمان تعویض روغن، تعویض لنت، تعویض فیلتر، کارواش با آب و ... باشید، تمام این اطلاعات به صورت اعلان به شما اعلام می‌گردد. کارشناسان هپی کار به صورت 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته جوابگوی سوالات شما عزیزان می‌باشند.