شرکت خودروسازی پورشه، یکی از غول‌های خودروسازی به‌حساب می‌آید که همه ‌ساله با معرفی محصولات جدید، طرفداران خود را سورپرایز کرده و تمامی نگاه‌ها را به خود جلب می‌نماید. مصادف با دهمین سال ورود پانامرا به بازار جهانی، گروه خودروسازی پورشه، پانامرا 2020 را معرفی می‌نماید که با تغییرات و اصلاحات نسبت به پانامرا 2019، تمامی توجهات را به خود معطوف ساخته است.

پانامرا ۲۰۲۰

پانامرا ۲۰۲۰

پورشه پانامرا 2020 اول‌ از همه با یک موتور V-6 با دو بار 9/2 لیتری که قدرت 440 اسب بخار و گشتاور 405 دور را ایجاد می‌نماید عرضه می‌شود. نسخه توربو پانامرا دارای موتور V-8 ۴ لیتری و نیز قدرت 550 اسب بخار و گشتاور 567 دور را دارا می‌باشد که قابلیتی شگفت‌انگیز به شمار می‌رود.

ویدیوی معرفی معرفی و ارزیابی پورشه پانامرا 2020

خودرو پانامرا قرار است دوباره طراحی گردد تا جلوی آن از قبل اسپرت‌تر گردد. می‌توان آن را کمی به خودرو ۹۱۱ شباهت داد با این تفاوت که چراغ‌های آن باریک‌تر است و علائم تغییر جهتی که در آن ایجاد گشته است روشنایی بیشتری ایجاد می‌نماید. در این خودرو همچنین به زیبایی توجهی خاص شده که باعث پهن‌تر شدن چرخ‌ها و بالاتر رفتن سقف ماشین شده‌است.

داخل خودرو

داخل خودرو

سامانه هپی‌کار با معرفی تمامی خودروهای روز دنیا و نیز بررسی تمامی نکات فنی آن‌ها، توانسته به تمامی سوالات کاربران خود پاسخ دهد و همه نگاه‌ها را به خود معطوف سازد. هپی‌کار همچنین با ایجاد اپلیکیشن خدمات خودرو، بسیاری از احتیاجات اتومبیل شما را در محل زندگی خودتان رفع می‌کند.