امروزه خودروها بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند که علاوه بر تسهیل حمل و نقل، آسایش و رفاه ما را تضمین می کنند. همواره صحت و سلامت خودروها، یکی از اصلی ترین دغدغه های هر مالک است. سرویس های دوره‌ای و منظم خودرو، علاوه بر اینکه ضامن سلامتی هر خودرو است، می‌تواند به طرز چشمگیری از هزینه‌های مربوط به تعمیر و نگهداری خودروها، بکاهد. مجموعه هپی کار مفتخر است که خدمات مربوط به سرویس خودرو اعم از تعویض روغن و فیلتر، تعویض شمع، کارواش و شستشوی خودرو و بسیاری از خدمات دیگر را به صورت آنلاین به مشتریان خود ارائه دهد. هدف اصلی هپی کار، مدیریت زمان مشتریان عزیز و صرفه‌جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری خودروهای مالکین محترم است.

خدمات ارائه شده توسط هپی کار

خدمات ارائه شده توسط هپی کار، به دو دسته خدمات در محل مشتری و خدمات در مراکز مجاز هپی کار، دسته‌بندی می شوند. در خدمات در محل مشتری، مشتریان محترم پس از ثبت سفارش در اپلیکیشن هپی کار که از اینجا قابل دسترسی و دانلود است، سرویس‌های مورد نیاز خودروی خود را انتخاب کرده و پس از انتخاب محصولات و تعیین زمان سرویس، متخصصین زبده و کارآزموده هپی کار در محل مشتری حاضر شده و سرویس خودرو را به بهترین و اصولی ترین نحو ممکن، انجام می دهند. محصولات و اقلام مصرفی ارائه شده توسط هپی‌گار، همگی از بهترین برندهای موجود در بازار بوده که کیفیت این محصولات، ضامن سلامتی خودروی شما است.

خدمات در مراکز مجاز هپی کار

گاها مشتریان محترم بنا بر شرایط مختلف، ترجیح می دهند که سرویس خودرویشان در مراکز تعمیرگاهی و اتوسرویس‌ها صورت بپذیرد. در این راستا مجموعه هپی کار، این امکان را فراهم آورده است که مشتریان بتوانند با توجه به محدوده محل سکونت خود، نزدیک ترین اتوسرویس مجاز هپی کار را یافته و بدون معطلی و اتلاف وقت و در زمان مشخص شده، در اتوسرویس حضور پیدا کرده و سرویس خودروی خود را انجام دهند.

استعلام قیمت پیش از سرویس

گاها قیمت‌های گزاف و خارج از عرفی که توسط اتوسرویس‌ها به مشتریان اعلام می‌شود، باعث می گردد که مالکین خودرو، سردرگم شوند. این سردرگمی منجر می‌شود تا مالکین خودرو، سرویس خودروی خود را به تعویق بیاندازند. نگرانی از سوءاستفاده برخی از سرویس‌کاران و اعلام تعرفه‌های گران، دغدغه مشترک همه مالکان خودروها است. هپی کار با هدف کسب لبخند و رضایت شما مشتریان عزیز، این دغدغه را از بین برده است. از مزایای اصلی و منحصر به فرد اپلیکیشن هپی کار، قابلیت استعلام قیمت و اطلاع آن به مشتریان محترم، پیش از شروع سرویس است.

شما مشتری عزیز پس از نصب اپلیکیشن خدمات آنلاین خودرو هپی کار و انتخاب خودروی خود، می توانید از سرویس های متنوعی در مراکز مجاز هپی کار، بهره مند شوید. پس از ثبت سفارش توسط مشتری، لیست خدمات مورد نیاز به مراکز مجاز هپی کار در اطراف محل مشتری، ارسال می‌شود. اتوسرویس‌ها پس از بررسی سفارش و محصولات و اقلام مصرفی مشتری، قیمت و تعرفه پیشنهادی خود را ارائه می‌دهند و مشتری می‌تواند در اپلیکیشن، از استعلام قیمت باخبر شده و با توجه به قیمت اعلام شده و امتیاز عملکردی، اتوسرویس مورد نظر خود را انتخاب کند. در نهایت مشتریان محترم با حضور در اتوسرویس در زمان تعیین شده، از خدمات مورد نظر با بهترین کیفیت و بدون معطلی بهره مند می شوند.

ضمانت اصالت کالا

استفاده از  اقلام مصرفی اصل و معتبر، تضمین کننده طول عمر خودروی شماست. یکی از اهداف اصلی هپی کار، ارائه محصولاتی با کیفیت و با اصالت به مشتریان است. کالاهای ارائه شده به مشتریان توسط هپی کار از قبیل روغن، فیلترهای خودرو، لنت، شمع و... همگی از بهترین برندهای موجود در بازار انتخاب شده اند. هپی‌کار این تضمین را به مشتریان خود می‌دهد که  بدون داشتن نگرانی از اصالت و کیفیت کالا، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند. یکی از مزایای اپلیکیشن خدمات آنلاین خودرویی هپی‌کار، وجود تنوع محصولات و باز گذاشتن دست مشتری در انتخاب کالای مصرفی خودروی خود است. شما مشتری عزیز می‌توانید با خیال راحت اقلام مصرفی خودروی خود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در اپلیکیشن هپی‌کار، انتخاب نمایید. هدف اصلی هپی‌کار، جلب لبخند و رضایت شماست.