ضمانت سلامت خودرو با کارشناسی دقیق تضمین می‌گردد. همه خودروها بنا به عملکرد، نیازمند کنترل و چکاپ هستند. اتومبیل نیز مانند هر وسیله مصرفی طول عمر مشخصی دارد و توجه و رسیدگی به آن مالک را از هزینه‌های گزاف مصون نگه می‌دارد. اپلیکیشن هپی کار با ارائه ایده چکاپ جامع 52 نقطه از خودرو، راه حل بهینه ای ارائه داده است. شایان ذکر است که happy car آفر ویژه‌‌ای را برای کاربران خود در راستای اشتراک‌گذاری کد معرف در نظر گرفته است. هر فرد پس از دانلود و نصب اپلیکیشن هپی‌کار از اینجا و اشتراک گذاری کد معرف خود که منجر به سه بار نصب اپلیکیشن شود، سرویس چکاپ جامع 52 نقطه از خودرو را به ارزش یک میلیون و صد و پنجاه هزار ریال، به صورت رایگان دریافت می‌کند.  

happy car

happy car

کارشناسی خودرو

خودروها باید از نظر سلامت بدنه، موتور، برق و .... به صورت دوره‌ای مورد ارزیابی قرار گیرند که این امر به نوعی پیشگیری از خرابی خودرو و تحمیل هزینه‌های اضافی می‌باشد. عدم توجه به تست و چکاپ ماشین به مرور علاوه بر خسارات، مشکلات وافری را نیز به راننده تحمیل می‌کند. شناسایی و تشخیص اشکالات خودرو نیازمند دانش و تخصص فنی است. اپلیکیشن خدمات خودرو happy car با بهره‌گیری از متد روز توانسته به دقیق‌ترین شکل ایرادات خودرو را برای کاربران بیان و مرتفع سازد.

روش‌های مدرن و دستگاه‌های پیشرفته، آنالیز خودرو را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند. مجموعه هپی کار با استفاده از مدرن‌ترین دستگاه‌های روز جهان امکان چکاپ را برای افراد هموار می‌سازد. کارشناسی خودرو باید به دقیق‌ترین صورت انجام پذیرد و همانطور که مستحضر هستید این فرآیند از بخش‌های متعددی تشکیل می‌شود. کیفیت اجناس مرغوب و با اصالت، اثرگذاری ویژه‌ای روی کارشناسی خودرو دارند. افراد مجرب و کاربلد هپی کار امکان ارائه سرویس و خدمات را برای کاربران فراهم می‌آورند.

سرویس دوره‌ای

سرویس دوره‌ای

خدمات آنلاین خودرو

از ویژگی‌های منحصر به فرد مجموعه happy car سفارشات خاص در خدمات آنلاین خودرو در سطح بین‌المللی می‌باشد. تمامی تجهیزات به کارگرفته شده در روند سرویس دوره‌ای از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین ابزار روز جهان به شمار می‌روند. تمامی قطعات به کار گرفته شده در اتومبیل بعد از کارکرد به مرور دچار فرسودگی می‌شود و عدم توجه به آن خسارات و مشکلات فراوانی را با خود به همراه می‌آورد. چنانچه ۵ نفر از آشنایان شما نصب اپلیکیشن happy car را با کد معرف انجام دهند، همزمان با خدمات آنلاین خودرو، چکاپ جامع 52 نقطه از اتومبیلتان، به صورت رایگان انجام می‌پذیرد.

خدمات آنلاین خودرو

خدمات آنلاین خودرو

اهمیت چکاپ خودرو

چکاپ خودرو اهمیت ویژه‌ای دارد الخصوص قبل از سفر بسیار مهم و ضروری است. چرا که عدم توجه به سرویس دوره‌ای و چکاپ خودرو سفر را با مخاطره مواجه می‌سازد. یکسری موارد تاثیر بسزایی در سلامتی خودرو در سفر دارند و چکاپ به موقع از خطرات و هزینه‌های وافری جلوگیری می‌کند. یک خودروی سالم لذت سفر را برای سرنشینان تا چندین برابر افزایش می‌دهد.

قسمت‌های زیادی برای بازدید و کنترل خودرو وجود دارند. مجموعه هپی کار تمامی 52 قسمت ضروری اتومبیل که نیازمند بررسی و کنترل می‌باشند را به صورت چک لیست در اختیار کاربر قرار می‌دهد و با تایید و مهر معتبر، ضمانت سلامت کارشناسی را تایید می‌نماید. سرفصل آیتم‌هایی که در این سرویس مورد بررسی و بازدید قرار می‌گیرند، به شرح زیر هستند:

  • بررسی دقیق کیفیت و سطح مایعات و سیالات مختلف خودرو از قبیل روغن ترمز، روغن موتور، مایع خنک‌کننده موتور و ....
  • بازدید تجهیزات ایمنی و ادوات داخل کابین خودرو
  • کنترل سلامت فنی تسمه‌های خودرو
  • بازدید موتور خودرو از نظر صحت کارکرد
  • بررسی خودرو از نظر نشتی مایعات
  • بازدید سیستم برقی خودرو و سلامت باتری و دینام
  • بررسی وضعیت لاستیک‌های خودرو و کنترل میزان باد و عمق آج تایرها
  • بازدید کلی بدنه خودرو و حصول اطمینان از عملکرد صحیح سیستم روشنایی خودرو

 هیچگاه بخاطر یک هزینه محدود، نکنید. با نصب اپلیکیشن خدمات خودرو happy car به واسطه 5 نفر از دوستان با کد معرفی، چکاپ اتومبیل خود را به صورت رایگان از طریق مجموعه هپی کار انجام دهید. جهت هرگونه پرسش با مشاورین مجرب مجموعه تماس به عمل آورید. کارشناسان هپیکار به صورت 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته جوابگویی خواسته شما عزیزان می‌باشند. لبخند و خشنودی شما اعتبار ماست.