اتومبیل‌ها به مرور زمان دچار یکسری مشکلات می‌شوند که برخی از آنها آزار دهنده هستند، یکی از مواردی که موجب ناراحتی سرنشین‌های خودرو می‌شود، بوی بد جاری در درون اتومبیل است، مخصوصا این امر در فصول گرما شدت بیشتری پیدا می‌کند. پاکیزگی علاوه بر سلامتی، آرامش را نیز با خود به همراه می‌آورد. هپیکار در این مقاله با ارائه راهکارهایی شما را در از بین‌بردن بوی نامطبوع درون ماشین یاری می‌رساند. 

خدمات آنلاین خودرو در هپی کار

خدمات آنلاین خودرو در هپی کار

مراحل از بین‌بردن بوی بد درون خودرو

  • پاکسازی وسیله نقلیه

شایع‌ترین و ساده‌ترین راه در اولین قدم خارج‌کردن زباله‌ها از دورن خودرو می‌باشد. تمامی قسمت‌های ماشین اعم از صندلی‌ها، زیر‌صندلی‌ها، درب‌ها، روکش‌ها، جا‌سیگاری و تمام محتوای درونی را تمیز کنید و بدنه خودرو را به صورت کارواش با آب و یا کارواش نانو پاکسازی نمایید. یکی از مهم‌ترین عوامل بوی بد داخل ماشین وجود زباله در بین درب‌ها و پنجره‌ها می‌باشد.

  • از بین‌بردن لکه‌ها و آلودگی‌ها

پنجرهای خودرو را باز کنید و لکه‌ها و آلودگی‌هایی که در خودرو وجود دارد را با محلول ضدعفونی و یا شوینده‌های مرتبط پاکسازی نمایید. کارواش در محل هپیکار در کوتاهترین زمان ممکن آلودگی درون خودرو را پاکسازی می‌کند و تمامی شوینده‌های به کار رفته در مجموعه هپی کار از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. چنانچه حیوان خانگی دارید حتما موهای روی صندلی را با جارو جمع‌آوری کنید.

سرویس در تعمیرگاه

سرویس در تعمیرگاه

  • از بین‌بردن بو

بعد از پاکسازی داخل خودرو نوبت به خارج کردن بوی بد درون ماشین می‌رسد، در روش بوزدایی بهتر است کاپوت را بازکرده، سیستم تهویه را فعال کنید و درب‌ها و پنجره‌ها را باز بگذارید تا هوا به صورت کامل درون اتومبیل جریان پیدا کند.

  • تعویض فیلتر هوا

تعویض فیلتر هوا می‌تواند نقش موثری در هوای پاک درون خودرو داشته باشد. کادر مجرب و حرفه‌ای مجموعه هپی کار انجام این فرآیند را برای رانندگان محترم محقق می‌سازند، چرا که تعویض فیلتر هوا نیازمند تخصص فنی می‌باشد و جا به جایی آن به راحتی امکانپذیر نیست. با انتخاب خدمات آنلاین خودرو امکان سرویس در تعمیرگاه و سرویس در محل خودرو نیز برای کاربر فراهم می‌شود.

سرویس در محل

سرویس در محل

  • خوشبو کننده

استفاده از خوشبو کننده اثربخشی فراوانی در تعویض هوای اتاق خودرو دارد. به راحتی امکان خرید خوشبو کننده‌ها با رایحه‌های مختلف وجود دارد. برخی از خودروها حاوی خوشبو کننده‌های اتوماتیک هستند.

  • استفاده از روش‌های سنتی

چنانچه تمایل به تهیه خوشبو کننده ندارید به واسطه معطر‌های سنتی می‌توانید دورن خودرو را خوشبو نمایید. یکی از مهم‌ترین معطرها قهوه می‌باشد، با قرار‌دادن مقداری قهوه آسیاب شده در خودرو به سرعت بوی نم و سیگار درون اتاق از بین می‌رود. پوست انواع مرکبات و ریحان نیز خاصیت خوشبوکننده را اعمال می‌کند.

اپلیکیشن happycar

اپلیکیشن happycar

با توسعه روز افزون تکنولوژی اپلیکیشن happycar در زمان محدود خدمات کارواش با آب یا کارواش با نانو را به دو صورت سرویس در محل و سرویس در تعمیرگاه خودرو برای کاربران میسر می‌سازد. اپلیکیشن happycar انتخاب را بر عهده کاربر قرار می‌دهد. خدمات آنلاین خودرو هپیکار به صورت 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته در اختیار مخاطبان گرانقدر قرار می گیرد.