یکی از بزرگترین معضلات خرید خودرو دست دوم، ارزیابی رنگ خودرو می‌باشد. کارشناسی رنگ خودرو، یک فرآیند مهم بوده که نیازمند تخصص و دانش فنی است. سلامت رنگ و بدنه خودرو مهم‌ترین نکته ایست که باید در زمان خرید اتومبیل مدنظر قرار دهید. روزانه معاملات فراوانی در راستای جا به جایی خودرو صورت می‌پذیرد. مجموعه هپی کار علاوه بر خدمات سرویس دهی دوره‌ای خودرو که شامل: تعویض روغن، تعویض لنت، تعویض شمع، تعویض فیلتر روغن، خودروبر و ... می‌باشد، امکان کارشناسی رنگ را نیز برای کاربران گرامی خود فراهم می‌آورد.

ضرورت کارشناسی رنگ خودرو

با گسترش تکنولوژی و روش‌های مدرن، تشخیص رنگ خودرو با دستگاه‌های پیشرفته در کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد. با توجه به وضعیت اقتصادی، در حال حاضر فروش خودروی دست دوم از رونق وافری برخوردار است و برای خرید خودروی دست دوم به راحتی نمی‌توان به هر فروشنده‌ای اعتماد داشت، متاسفانه بعضی از افراد در هنگام فروش صداقت در معامله را سرلوحه کار خود قرار نمی‌دهند. هر میزان کارشناسی خودرو دقیق‌تر انجام پذیرد، اتومبیل بهتری را صاحب می‌شوید. کارشناسی خودرو بخش‌های متعددی دارد. کارشناسی رنگ خودرو هپی کار به صورت کامل و دقیق رنگ خودرو را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. خیلی از صافکارهای مجرب بسیار تمیز و حرفه‌ای کار می‌کنند و جز صاحب خودرو کسی متوجه تصادف یا آسیب رنگ بدنه نمی‌شود. کارشناسی رنگ خودرو

کارشناسی رنگ خودرو

چه مواردی را باید در رنگ خودرو مدنظر قرار دهید:

در صورت عدم دقت در زمان خرید خودروی دست دوم ممکن است هزینه‌های گزافی بر شما تحمیل گردد، از این رو مراکز کارشناسی رنگ خودرو هپی کار، شما را از یک انتخاب درست، مطمئن می‌سازند. در رابطه با کارشناسی رنگ این موارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند:
  • سقف اتومبیل

یکی از مهم‌ترین بخش‌های کنترل رنگ خودرو سقف آن می‌باشد، چرا که در بیشتر اوقات آسیب به سقف نشانگر تصادف شدید یا چپ شدن خودرو است.
  • شاستی و ستون

در تصادفات سنگین، شاستی و ستون آسیب می‌بیند و کارشناسی دقیق میزان صدمه را مشخص می‌کند.
  • درب‌های خودرو

درب‌های خیلی آسیب‌پذیری بیشتری نسبت به سایر قسمت‌ها دارند. لذا تعویض و رنگ‌شدگی به واسطه دستگاه‌های هپی کار معلوم می‌گردد.
  • گلگیر خودرو

این بخش از خودرو به علت بیرون‌بودن در اثر کوچکترین تصادفی دچار مشکل می‌شود. سرویس در محل هپی کار

سرویس در محل هپی کار

  • سپر اتومبیل

در اکثریت خودروهای دست دوم سپرها رنگ شدگی دارند.
  • خط و خش خودرو

به مرور سطح بدنه دچار خط و خش می‌گردد که به راحتی به واسطه یک صافکار ماهر این ایرادات مرتفع می‌شود. کارشناسان متبحر هپی کار به صورت دقیق ایرادات رنگ خودرو را به شما ابلاغ می‌کنند. کارشناسی رنگ خودرو نیازمند صبر و حوصله فراوانی می‌باشد. کارشناسی رنگ خودرو رابطه مستقیم با کارشناسی قیمت خودرو دارد. هر‌گونه مشکل جدی و اساسی در رنگ خودرو می‌تواند به میزان قابل توجهی قیمت خودرو را نیز کاهش دهد. با نصب اپلیکیشن happycar می‌توانید از خدمات سرویس در محل خودرو و سرویس در تعمیرگاه بهره‌گیرید. رنگ بدنه خودرو

رنگ بدنه خودرو

تمامی خدمات آنلاین خودرو در هپیکار: تعویض روغن، تعویض لنت، تعویض شمع، تعویض فیلتر روغن، خودروبر و ... به واسطه اپلیکیشن happycar امکانپذیر است. به راحتی اپلیکیشن happycar را از مارکت‌های معتبر به صورت رایگان دانلود و نصب نمایید. در اپلیکیشن happycar امکان انتخاب سرویس در محل و سرویس در تعمیرگاه خودرو برای مشتریان فراهم می‌شود. خدمات آنلاین خودرو در هپیکار به صورت 24 ساعت در روز و7 روز در هفته برای کاربران محترم انجام می‌پذیرد.