دقت کردید هر وقت ماشین‌تان را می‌برید کارواش، بهتر رانندگی می‌کنید؟

شستن خودرو در موقعیتی که منابع و فضا وجود ندارد به شکل سنتی صورت می‌پذیرد. اما تمیزی سریع و تضمین شده نیازمند به کارگیری نیروی متخصص است. هپی کار با ارائه کارواش سرویس در محل خیال شما را از نظافت خودرو آسوده می‌کند. در این مقاله به نکاتی در رابطه با کارواش با آب می‌پردازیم:  

کارواش با آب هپی کار

 1. پیدا‌کردن کارواش خوب که توانایی ارائه سرویس دهی مناسب را داشته باشد، زمانبر است. اپلیکیشن happycar با یک کلیک امکان ثبت درخواست کارواش را برای شما مهیا می‌سازد، در یک زمان محدود با استفاده از کارواش در محل کلیه خدمات مورد نظر برای شما تامین می‌گردد.
 2. با توجه به اینکه ماشین‌های جدید پوشش رنگ نازک در رنگ پایه دارند و بسیار مستعد به خسارت هستند. اولین گام هپی کار در ارائه سرویس در محل انتخاب محل مناسب برای شست و شوی خودرو می‌باشد. کارواش در محل در سطح گسترده و راحتی صورت می‌پذیرد. از بزرگترین مزیت‌های کارواش در محل صرفه جویی در زمان است.
 3. رنگ خودرو به واسطه نور خورشید آسیب می‌بیند و کدر می‌گردد. کارواش یکی از ابزارهای ماندگاری رنگ، طول عمر و سلامت وسیله نقلیه محسوب می‌شود. اکثریت افراد در شست و شوی خودروی خود از صابون یا مایع ظرفشویی استفاده می‌کنند که این امر می‌تواند به موم محافظ روی سطح آسیب وارد نماید. تمیز نگه‌داشتن خودرو علاوه بر ماندگاری امکان فروش آن را نیز هموار می‌سازد.

کارواش

مراحل کار کارواش در محل:

 1.  انتخاب فضای مناسب برای شست و شوی خودرو
 2. استفاده از مواد مخصوص شست و شوی خودرو ( موادی که عاری از مواد شیمیایی بوده و هیچ‌گونه خطر و آسیبی به محیط زیست وارد نکند.)
 3. استفاده از آب و دستمال یا پدهای نرم و ظریف که به بدنه خودرو لطمه نزند.
 4. بعد از تکمیل لوازم و تجهیزات باید خاک، گرد و غبار روی سطح خودرو پاک گردد. با بهره‌گیری از مایع آغشته در آب با پد مخصوص کل ماشین شما شسته می‌شود و بعد از آب‌گیری به دقت فرآیند خشک‌کردن انجام می‌گردد تا لک روی ماشین باقی نماند و اگر جایی از قلم افتاده پاکسازی شود. روش کارواش با آب در تابستان جوابگوی تمیزی خودرو است.

مراحل کارواش با آب

مزیت استفاده از کارواش:

 1.  انعکاس جلوه زیبای خودرو
 2.  از بین‌بردن کلیه لک‌ها و چربی‌های روی بدنه که موجب آسیب می‌شود.
 3.  افزایش طول عمر رنگ خودرو
 4.  فروش آسان و سریع وسیله نقلیه
یک خودروی زیبا می‌تواند روی زیبایی محیط زیست نیز اثر‌بخشی فراوانی اعمال نماید. مجموعه هپی کار ارائه دهنده سرویس در محل و سرویس در تعمیرگاه در این راستا از مدرن‌ترین و برترین مواد منحصر به فرد اروپایی بهره گرفته است. هپیکار خدمات و محصولات درجه یک را به قیمت مناسب در اختیار مشتریان گرانقدر خود قرار می‌دهد. تکنسین‌های مجرب هپیکار بدون کوچکترین آسیبی در سریع‌ترین زمان ممکن یک وسیله نقلیه تمیز و مرتب را به شما ارائه می‌دهد.

کارواش در محل هپیکار

مزایای کارواش در محل هپیکار:

 1. ایمنی
 2. بالابردن راندمان
 3. جلوگیری از آسیب خودرو
می‌باشد. به راحتی با نصب اپلیکیشن happycar می‌توانید خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمایید و از مزایای سرویس در محل و سرویس در تعمیرگاه بهره‌مند شوید.