سری جدید خودرو کیا اسپورتیج که سال 2020 ارائه می‌شود، به طور قابل توجهی تجدید شده است. ظاهر جدید خودرو اسپورتیج، در جلو و عقب طوری طراحی شده که ویژگی‌های بیشتری به راننده داده و دید بهتر و وسیع‌تری در اختیار راننده قرار می‌دهد. همانند گذشته خودرو کیا استانداردهای جذابی ارائه می‌دهد که در ادامه مقاله به بررسی آن می‌پردازیم.

کیا اسپورتیج ۲۰۲۰

کیا اسپورتیج ۲۰۲۰

کیا اسپورتیج جدید به مدت ۱۰ سال گارانتی داشته و تا ۱۰۰۰۰۰ مایلی خودرو پشتیبانی می‌شود که به راننده این اطمینان داده می‌شود که با خیالی آسوده ماشین مورد علاقه خود را خریداری نماید. اسپورتیج جدید دارای دو موتور ۴/۲ لیتری می‌باشد و ۴ سیلندر با قدرت ۲۴۰ اسب بخار، ماشین بسیار قدرتمندی را ایجاد نموده است. هر دو موتور خودرو با گیر بکسی 6 سرعته جفت می‌شوند.

اتاق اسپرتیج

اتاق اسپرتیج

اسپورتیج ۲۰۲۰ در چهار مدل استاندارد LX و S و EX و SX عرضه می‌شود که هر کدام امکانات و ویژگی خاص خود را ارائه می‌دهند. نقطه ضعفی که می‌توان به خودرو اسپرتیج نسبت داد، تخصیص جای نسبتاً کم برای حمل بار نسبت به خودروهای هم رده است. البته فضای نشستن مسافران همچون سایر خودروها ایده‌آل می‌باشد. از جمله نکات مثبت این خودرو، دارا بودن ظاهری اسپرت و زیبا در عین داشتن قدرت توربو فوق‌العاده است.

کیا اسپرتیج ۲۰۲۰

کیا اسپرتیج ۲۰۲۰

متخصصین ما در شرکت پیشگامان سرویس شریف روزانه با ارائه مقالات متنوع، سعی بر این داشته‌اند تمامی سوالات را در رابطه با جدیدترین اخبار خودروها در اختیار کاربران خود قرار دهند. با پیگیری مقالات ما در وب‌سایت هپی کار، علاوه بر بالا بردن اطلاعات خود، از خدمات آنلاین خودرو اعم از تعویض روغن در محل، کارواش در محل و بسیاری خدمات دیگر بهره‌مند گردید.

ویدیوی معرفی اسپورتیج 2020