کیفیت و اصالت قطعات مصرفی همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های مالکین خودروها است. مطمئنا شما هم در هنگام سرویس یا تعمیر خودروی خود، به این امر توجه ویژه‌ای دارید و بر روی برند و کیفیت و اصالت لوازم مصرفی خودروی خود، حساس هستید. به طور حتم، لوازم یدکی و مصرفی ارزان قیمت و بدون نام و ضمانت اصالت، آسیب‌های جدی را به خودروی شما وارد خواهد کرد. به عنوان مثال یک روغن موتور بی کیفیت، به سرعت تاثیر روانکاری خود را از دست خواهد داد و عملکرد موتور خودرو را با مشکل روبه‌رو خواهد ساخت. یا یک فیلتر روغن بی کیفیت و بدون اصالت، عملکرد سیستم روغن‌کاری موتور را مختل کرده و باعث آسیب دیدن شدید موتور خودرو و قطعات داخلی آن می‌شود. استفاده از شمع بی‌کیفیت راندمان جرقه‌زنی موتور را کاهش داده و بر بازدهی و عملکرد و قدرت موتور، تاثیر به شدت منفی خواهد گذاشت.

بنابراین به شما خواننده محترم توصیه میکنیم حتما به کیفیت و اصالت قطعات مصرفی و لوازم یدکی خودرویتان، بسیار دقت کنید. همیشه این نکته را مدنظر قرار دهید که نباید کیفیت را فدای قیمت کرد. متاسفنه در سال‌های اخیر شاهد پر شدن بازار لوازم یدکی و مصرفی خودرو، با لوازم بی کیفیت و ارزان قیمت بوده ایم. لوازمی که استفاده از آنها، در بلند مدت یا حتی در کوتاه مدت، به خودروی شما آسیب جدی وارد خواهد کرد و خودرویتان را روانه تعمیرگاه می کند. این موضوع ممکن است که اکثر مالکان خودروها را نسبت به لوازم و قطعات موجود بدبین کرده باشد و انتخاب را ببرایشان سخت و دشوار نماید.

کیفیت و اصالت کالا

یکی از افتخارات ما در هپی کار، ارائه قطعات و لوازم مصرفی کاملا با اصالت و با کیفیت است. ما با شناخت دقیق بازار لوازم و قطعات خودرو و ارتباط مستقیم با شرکت‌های تولید کننده لوازم مصرفی مانند بهران و سرکان، بهترین کالاها را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم. علاوه بر تضمین کیفیت و اصالت کالاهای ارائه شده هپی‌کار، قیمت‌های ما نیز نسبت به سایر رقبا و فروشندگان، بسیار معقول و منطقی تر هستند. ما در هپی کار سعی کرده‌ایم با کاهش حاشیه سود خود، حق انتخاب و قدرت خرید بیشتری به مشتریان خود بدهیم و دسترسی به کالاهای با کیفیت و با اصالت که حق هر ایرانی است را محقق کنبم. هدف ما در هپی کار، جلب لبخند رضایت شما مشتریان است.