جذب تعمیرگاه

رونق کسب و کار با هپی کار

در هر کسب و کاری رضایت مشتری هدف اصلی تجارت به شمار می‌رود. این امر نیازمند هزینه تبلیغات بسیار بالایی است. طبعا نگرانی مشتریان برای انتخاب یک مجموعه مطمئن بسیار طبیعی و عادیست و از طرف دیگر رقبای کاری فراوانی در این روزگار وجود دارد. Happycar نظر به رضایت مشتریان، اپلیکیشنی جهت پاسخگویی و تامین تعمیرات وسایل نقلیه ایجاد نموده است. مخاطبان پس از درخواست چنانچه تمایل داشته باشند گزینه سرویس در تعمیرگاه را انتخاب می‌کنند. لذا مجموعه هپی کار اقدام به جذب تعمیرگاه‌های معتبر با کادر حرفه‌ای دارد.

اپلیکیشن happycar راهی مطمئن برای رسیدن به درآمد مطمئن و بالا

کیفیت مناسب و خدمات دقیق موجب معرفی مشتریان معتبر از جانب هپیکار

اپلیکیشن هپی کار دغدغه تعمیر‌‌کاران را در رابطه با مدیریت زمان بهبود بخشیده

من در هپی کار فعالیت میکنم

سرویـس در تعمیرگاه

اعتماد مشتریان باعث توسعه کسب و کار Happycar گشته، صداقت و کیفیت استاندارد، اساس کار مجموعه ما می‌باشد. برخی از مشتریان تمایل دارند که فرآیند سرویس لوازم نقلیه خود را در محیط‌های تعمیرگاهی انجام دهند، هپی کار این امکان را نیز برای مخاطب فراهم می‌سازد.
با برنامه‌ریزی دقیق و سرویس‌دهی مرتب، آرامش و اعتماد شما را محقق ساخته‌ایم. به محض عضویت و ثبت درخواست در Happycar تمامی سرویس‌های خودرو شما در کوتاهترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. با توجه به نظرات و امتیازات سایر کاربران، با اطمینان خاطر سرویس‌ دهنده خود را با قیمت مشخص و در نزدیک‌ترین محل مورد نظر انتخاب نمایید.

هم‌اکنون به هپی کار بپیوندید!

هپی کار در راستای رشد و پیشرفت از تعمیرگاه‌کاران محترم دعوت به همکاری می‌کند. تمامی تعمیرگاه‌های معتبر و مطمئن می‌توانند با مجموعه هپی کار به صورت قانونی همکاری داشته باشند. شما می‌توانید با پر‌کردن فرم ذیل اطلاعات خود را جهت بررسی در اختیار ما قرار دهید که پس از ارزیابی در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس به عمل آورند.

نام تعمیرگاه
شماره تلفن
آدرس تعمیرگاه

آدرس و موقعیت شما رو نقشه